ksiazka tytuł: Koszty i opłaty w postępowaniach administracyjnych i postępowaniu sądowoadministracyjnym autor: Anna Trela, Mariusz Swora, Katarzyna Celińska-Grzegorczyk, Artur Gill, Dominik Mączyński, Maria Grzymisławska-Cybulska
FORMY I KOSZTY DOSTAWY
  • 0,00 zł
Produkt w wersji cyfrowej - więcej informacji tutaj

Koszty i opłaty w postępowaniach administracyjnych i postępowaniu sądowoadministracyjnym

Wersja elektroniczna (brak aktualizacji)
Wydawnictwo: C.H. Beck
ISBN: 978-83-7483-711-8
Wydanie: 0, 2007 r.
Język: polski

Dostępność: aktualnie niedostępny
49,00 zł 44,10 zł
Powiadom, gdy będzie dostępny
 
Powiadomienie o dostępności towaru
Obrazek ochronny
 

Prezentowana publikacja stanowi pierwsze kompleksowe omówienie kosztów i opłat w postępowaniach administracyjnych i postępowaniu sądowo-administracyjnym. Pierwsza część książki zawiera analizę przepisów związanych z przedmiotową materią z uwzględnieniem bogatego orzecznictwa sądów administracyjnych, powszechnych i Trybunału Konstytucyjnego. W drugiej części publikacji zawarte są najważniejsze akty prawne regulujące koszty i opłaty w poszczególnych rodzajach postępowania administracyjnego i postępowania sądowoadministracyjnego. Całość publikacji uzupełniają wybrane tezy orzeczeń dotyczące przedmiotu opracowania oraz wzory formularzy wniosków o przyznanie prawa pomocy prawnej.
Książka adresowana jest zarówno do teoretyków prawa, jak i do praktyków sądownictwa administracyjnego, studentów i urzędników.